Tanie mieszkania wrocław

Jak sprzedać nieruchomość? Każdy inwestor zadaje sobie to pytanie. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, iż jest to dosyć łatwe zadanie – sprzedaż nieruchomości – kaszka z mleczkiem, ale czy tak jest w rzeczywistości? Moim zdaniem absolutnie nie! Sprzedaż nieruchomości wymaga od danego inwestora na pewno bardzo dużej wiedzy na temat nieruchomości i technik sprzedaży. Na pewno musimy przed sprzedażą poznać oczekiwania naszego klienta i zrobić wszystko, aby doprowadzić do sprzedaży naszej nieruchomości. W trakcie prezentacji tanie mieszkania wrocław bądź domu na pierwszym planie powinniśmy pokazywać jedynie jego największe atuty omijając szerokim łukiem wady. Jeśli dopiero klient zauważy którąś z wad powinniśmy jak najbardziej o niej wspomnieć, niemniej jednak przekształcając ją w zaletę. Kupno nieruchomości przez szarego obywatela wiąże się z dużym wydatkiem. Nie każda osoba przecież ma gotówkę w banku na poziomie około stu tysięcy złotych.

Dlatego, jeśli widzimy, iż naszemu klientowi podoba się nasze mieszkanie, a nie ma on odpowiednich środków na realizację transakcji kupna-sprzedaży powinniśmy iść mu jak najbardziej na rękę, proponując jeden z najlepszych banków, które oferują tanie kredyty hipoteczne. Jeśli już dojdzie do tego, iż nasz klient nie będzie miał wystarczających pieniędzy na to, aby zakupić dane mieszkanie czy też bank odmówił mu kredytu hipotecznego wtedy warto takowej osobie zaproponować mniejsze mieszkanie na które będzie go po prostu stać. Nie ma co wybrzydzać. Lepiej mniejsza nieruchomość a własna, niż duża a czyjaś. To mądrość ludowa, której powinni się trzymać. Według mnie dla osób, które są młode, samotne i nie mają zbyt dużo zobowiązań finansowych lub wręcz przeciwnie, najlepszym rozwiązaniem jest zakup mieszkania w Warszawie o małej powierzchni. Z kolei duże domy to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą założyć rodzinę, małżeństw itp. Ty jako inwestor na pewno znajdziesz odpowiedniego klienta do sprzedaży swojej nieruchomości. Pamiętaj, że zawsze klientowi możesz zaproponować jego wynajem. Jak widzisz inwestowanie nie jest aż takie złe jakby się mogło wydawać. I jeżeli lubisz to robić, to będzie to dla Ciebie prawdziwa przyjemność.

3 odpowiedzi na „Tanie mieszkania wrocław

Dodaj komentarzSzukaj

Kalendarz

  Wrzesień 2018
  P W Ś C P S N
  « Lis    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

Budownictwo

  Swego czasu w Polsce niezwykle trudno było znaleźć firmę budowlaną lub remontową, która jednocześnie nie ogłaszałaby się jako firma rodzinna, działająca od pokoleń i tym samym gwarantująca jednolitą jakość usług. Dzisiaj sytuacja ta się właściwie nie zmienia – tyle że firmy przestają być już w pełni rodzinne, za to wypełnione znajomymi znajomych i przyjaciółmi przyjaciół, szukającymi pracy po znajomości. Nie zmienia to jednak faktu, że budownictwo wciąż pozostaje w naszym kraju branżą kojarzoną z typową rodzinną tradycją. Wiele ogromnych, ogólnopolskich spółek budowlano-remontowych zaczynało właśnie od bycia małymi, rodzinnymi firmami działającymi wyłącznie na lokalnym rynku. Rosnące zapotrzebowanie na usługi budowlane sprawiło zaś, że firmy takie zaczęły pozyskiwać klientów z zewnątrz, spoza miast i regionów, w której do tej pory funkcjonowały.
  Z czasem zakres działalności rodzinnych firm również się zmieniał: zajmowały się dodatkowo remontowaniem domów, wymianą przeróżnych instalacji czy doradztwem w zakresie aranżacji, a coraz częściej ich domeną było również wykańczanie wnętrz. Rodzinne firmy szybko pięły się w górę budowlanego rynku głównie za sprawą swojej ogromnej dyspozycyjności – imały się każdych prac i każdych zleceń, aby tylko zaistnieć wśród rosnącej i pojawiającej się z każdej strony konkurencji. Współczesna architektura budowlana znacznie ukróciła jednak możliwości małym firmom, które nie tylko nie mają wystarczających środków na realizację niektórych projektów, ale nie posiadają również odpowiedniego zaplecza technicznego i technologicznego. Nowoczesne przemiany w budownictwie sprawiły, że firmy rodzinne ponownie zmuszone zostały do powrotu na swój regionalny i lokalny rynek i świadczenie swoich usług wyłącznie w ograniczonym zakresie. Taka sytuacja w żaden sposób nie pomaga w rozwoju rodzinnej firmy budowlanej. Wręcz przeciwnie, znacznie ją hamuje, a w wielu przypadkach nawet cofa, co z kolei okazuje się poważnym ciosem dla całego rynku nieruchomości, na którym wymiera konkurencja i który staje się coraz bardziej zmonopolizowany przez największe spółki developerskie.